Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miert nem tudjak egyesek...

Miert nem tudjak egyesek elfogadni, hogy nem ertenek a temahoz? Konfiggal kapcsolatban.

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek_a valaszokat._1537701-mi-a-velemenyetek-az-alabbi-konfigrol-220ezerert


Kerlek nezzetek meg ezt a linket,es olvassatok el a valaszokat.


Hozzaerto valaszok szerintetek?Vagy csak en vagyok eltevedve,es az ottaniak jo dolgokat irnak?


Hozzaertok,akik ezen az oldalon hardver temaval kapcsolatban eleg sokat irogatnak,a ti kijelenteseiteknek ezen a linken az ellenkezoit irtak.


Tappal kapcsolatban is ott osszak az ezt,h kell a 700W-os,mert ha fejlesztenek akkor nem kell majd venni a 600 ast utana a 650est es utana 700 ast.


OSZINTEN,HA VGA-T CSERELUNK EGY UJABBRA,MI A FRANCNAK KELL NAGYOBB TAPOT VENNI??

En ugy tudtam,hogy az uj kartyaknak kisebb a fogyasztasuk,mint a regebbieknek.



2012. ápr. 12. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__1..


Gondolom erre a linkre gondolsz, csak mert nekem nem hozta elsőre be.

2012. ápr. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen,koszi.
2012. ápr. 12. 12:18
 3/7 A kérdező kommentje:
eleg regi a kerdes,meg az arakis masak voltakakkoriban,de akkoris annyi hulyeseget hogy lehet irni ?
2012. ápr. 12. 12:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Az a H14 gyerek igazi Vér István (aka vérpistike), a többi válasz korrekt.


Táp téma is nettó hülyeség, ha egykártyás rendszerben gondolkozunk szinte bármilyen gépbe elég egy 500W-os márkásabb darab, 700W csak akkor kell ha 3-way CF-et szeretnél, vagy GTX590-ből akarsz SLI-rendszert.


Egyébként ez az újabb VGA dolog nem feltétlenül igaz, pl. ha lecserélek egy 5450-et egy 6950-re. :)

2012. ápr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hetes szeriara ertettem, 7xxx
2012. ápr. 12. 12:30
 6/7 A kérdező kommentje:
amugy koszi a valaszt.
2012. ápr. 12. 12:31
 7/7 anonim ***** válasza:

A srác nagyjából 14-5 éves lehet a szövege alapján, és akkora bődületes baromságokat hord össze hogy csak na.


"Felesleges 8GB ram ugyanis a Win 4-et kezel/ismer fel szval csak pénzkidobás"...első mondata hülyeség (jó a 32 bites tényleg csak 4et tud kezelni)

a konfigja is katasztrófa:

COOLERMASTER Silent Pro Gold 700W 40.077Ft...hozzáértés rulez

"ha egy Chieftec-re bízod ezeket a cuccokat akk grat. ASRockrol már ne is beszéljünk.."...végülis, egyikkel sincs semmi gond, mindegyiket 100 másik ember ajánlotta, de ő biztos érti a dolgát

"Az I5-t nem mondanám erősebbnek a 970-es Phenomnál. Max az I7 de az meg olyan drága h egy igazi művész aki annyit kiad egy nemsokkal gyorsabb procira."...az i5-2500 azért odaveri a Phenomot, akárhogy nézzük, az i7 meg csak úgy 2x erősebb.

"nekem Intel allergiám van én semmilyet nem 'viselnék' el xD"...ez az ami engem nagyon feb@sz, a fanboykodás, egy igazi "hozzáértő" nem a márka alapján ajánl dolgokat, hanem tapasztalatok, tesztek, érvek alapján....sztem.


Én a szerencsétlen kérdezőt sajnálom ilyenkor, hogy nem kapott értelmes választ....csak a trollkodás ment.


Igazából ez tud a bajom lenni a gyakorikérdésekkel, hogy mindig vannak ilyen "okosok", és nincs szűrve hogy ki milyen marhaságokat mond. de szerencsére vannak itt megbízható emberek is akik tényleg szívesen segítenek.

2012. ápr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!