Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik olyasféle program,...

Létezik olyasféle program, amivel át tudom írni a videókártyám adatait?

Figyelt kérdés
Pl. ha 256 vram van benne, de nekem 512 mb kell akkor átírom vagy a Shader Model 2.0 van de 3.0 kéne

2012. ápr. 12. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:

ha a trabantomra rárakok egy audi emblémát, attól még nem lesz audi...

a problémádra a megoldás egy új videókártya vásárlása

2012. ápr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első jól szemléltette a problémát! A VRAM és a Shader Model támogatás mind hardveres dolgok, szóval hiába írogatnád át meg frissítenéd a meghajtóprogramot a kártya ettől még nem lesz képes kezelni több videomemóriát vagy SM3.0 utasításokat végrehajtani.
2012. ápr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
át tudod írni megfogod szétszeded új chipeket teszel bele .... de mivel ez úgy se menne és elég hülyeség (pár miliméteres chipeket elég nehezen tudnál beszerelni) előttem szólóknak van igaza
2012. ápr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Anno a Colin McRae Rally 2 idejében annak Radeon 8500 volt a minimum követelménye, nekem 7500 volt. Ott elég volt a driverben a nevet megbuherálni és alap grafikán teljesen jól futott. De ha a játék elkezdene SM3-at használni, azonnal ki fog fagyni. Tehát hiába próbálod meg átverni, amikor meg kéne mutatni, hogy mit tud, akkor kiderül. Olyan ez, mint suliban. Írásban lehet, hogy tudsz puskázni, ha szóban csak hebegsz-habogsz...
2012. ápr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!