Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy 700-mb-os filmet eddig 40...

Feitner Viktor kérdése:

Egy 700-mb-os filmet eddig 40 másodperc alatt másolt fel a gépem, a pendrive-ra! Most 6 perc kell hozzá! Mi a teendő?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 12. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Lemezkarbantartó, lemeztöredezettség mentesítés, avast! 7-el átnézetni a gépet, utána Malwarbytes Anti Malware-al is utána pedig CounterSpy-al is átnézetni! Bármi is van a gépbe ezek megtalálják!
2012. ápr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

csináld azt amit az első mond...

ha le akarsz tölteni x programot meg el akarsz baszni x órát



ugyanarról a drive-ról, és ugyanarról az usb aljzatról beszélünk?

ugyanis elég gyanús a különbség, az USB 2.0, meg az USB 1.1 sebességkülönbsége is lehet


ha tényleg minden ugyanolyan, mint eddig... akkor lehet hogy mégse, csak ezt hiszed


de ha TÉNYLEG minden ugyanaz, akkor még annyit kérdeznék hogy milyen programmal másolod? intéző? próbálj meg egy TC/nagy fájl másolást ott is nézd meg

2012. ápr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindent ugyanúgy csináltam mint eddig! Ugyanabba az usb portba dugtam a pendrive-ot! Intézővel másoltam mindig!
2012. ápr. 13. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!