Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sípol a gép? (Kérdésed túl...

Sípol a gép? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

bekapcsolás után 1 hosszút és 3 rövidet sípol a gép. Erre azt találtam a neten, hogy videokártya gond(a hűtésével eddig is volt gond szal érthető). Máshol viszont azt olvastam, hogy ram hiba. Valaki tud ebben segíteni? Nem nagyon értek hozzá és gondoltam megkérdem itt mielőbb elmegyek megnézetni.

Nem tudom milyen bios-om van, de asus alaplap, ahhoz meg azt írjak, hogy AMI-s.

Amúgy miután sípol a gép még hallatszik, hogy elindul a windows.(bejelentkező hang). Tehát elvileg akkor csak a vga lehet mert a monitor nem kapcsol csak be a többi megy, nem? :)


előre is köszi.

18L



2012. ápr. 13. 08:48
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Award BIOS: Hiba történt a billentyűzet inicializálása során.

AMI BIOS: Hiba a videókártyában.


Mivel nincs kép a monitoron, neked az utóbbi lesz a gond. Próbáld ki másik videokarival. Sok esetben a táp nyírja ki a VGA -t, ha nem minőségi tápot használsz, cseréld valami normálisra.

2012. ápr. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

közbe megtaláltam az alaplap könyvét, szal már tuti, hogy AMI :)

és bármilyen pcie videokártyával megtudom nézni vagy vmi mástól is függ ez?

2012. ápr. 13. 09:45
 3/3 anonim ***** válasza:
bármilyennel, ami működik, és elbírja a tápod
2012. ápr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!