Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógép gépházán hol tudom...

Számítógép gépházán hol tudom megnézni, hogy milyen típusú?

Figyelt kérdés
Akárhogy nézem se kívül, se belül nem látom rajta

2012. ápr. 15. 13:52
 1/7 anonim válasza:
Mi milyen típusú?
2012. ápr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A gépházra gondoltam, a márkáját akarnám megnézni, de nem látom rajta sehol.
2012. ápr. 15. 13:59
 3/7 A kérdező kommentje:

M-TECH M18

fél óra keresgélés után megtaláltam a neten. :)

2012. ápr. 15. 14:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy a gépház milyen típusú?

Az csupán egy rakás lemez, annó építettünk gépet ház nélkül is, egy rajztáblára. Ezt hívták "deszka" gépnek tökéletesen működött.

A tartalma a lényeges, tápegység, alaplap, proci, ram(ok) és egyéb hardverek, perifériák, hogy a ház milyen típusú az abszolút lényegtelen ha bele lehet építeni a cuccot.

AT-s P1-es házba is építettem már be ATX-es P4-es gépet az öszes cumójával együtt, némi furás, faragás, fűrészelés és hibátlanul műkszik.

Ha meg a trtalmára vagy kíváncsi SIW vagyis SYSTEM INFO WINDOWS az mindent "elmond" a cuccról a tápegység kivételével, ahhoz meg (általában) egy csillagcsavrhúzó elég, hogy megtudd milyen típusu.

2012. ápr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem igazán szoktam fúróval és fűrésszel szerelgetni a gépem, mert nem értek hozzá annyira.

A típusa azért kellett, hogy megnézzem mi és hogyan fér bele, mert a házat ezután sem szeretném átbarkácsolni.

Azért köszönöm a válaszod.

2012. ápr. 15. 14:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Ebbe még egy HD7850 is simán beleférne. :)
2012. ápr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
mi alapján találtad meg a márkáját? nekem is kéne mert nem tudom h belefog e férni az új alaplapom:S
2012. nov. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!