Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop toltot hasznalni...

Laptop toltot hasznalni hazikeszitesu cooler meghajtasara?

Figyelt kérdés
A laptopomhoz egy 19V 3.95 A tolto van. Errol szeretnem velenni az aramot es lecsokkenteni 12V-re, es ezzel meghajtani a hutopad ventilatorait. Az lenne a kerdesem hogy ha megcsinalom ezt es kozben toltom a latopot is nem lessz belole semmi gond? A tolto toltse a laptopot is es mukodtesse a hutopadot is. Elore is kosz a valaszokat.

2012. ápr. 16. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ezt egyszerűbben odlottam meg. Fogtam egy usb kábeles készüléket amit nem használok,szétszedtem rákötöttem a ventilátorokra és a laptopomba bedugom usb-vel és már működik is. Baromi egyszerű megoldás és nagyon hatékony. Szarul néz ki, mert kartonpapírból csináltam meg a dobozt,szintén kartonból csináltam bele cellákat, meg levegő elvezetést,de hibátlanul működik és nagyon hatékonyan hűt! És még a laptopot is tölti a töltő:D


Tegye fel fényképet?

2012. ápr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem nincs 5V-os ventilatorom, amugy jo lenne par fenykep. Milyen levego terelest keszitettel es minek? En is akarok csinalni valami hatekony hutopadot.
2012. ápr. 16. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!