Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miylen 4 magos CPU-t vegyek?...

Miylen 4 magos CPU-t vegyek? (játékra kellene)

Figyelt kérdés

most egy core2duo e7600-assal nyomulok

de kellene valami jobb amivel több fps-em van. alaplapot is cserélnék nyílván a foglalat miatt meg a memória miatt.

gondoltam AMD-re pl a pehnom, vagy az fx 4100. De youtube- kommentben olvastam hogy nem sokkal jobb a jelenleginél. core i5-re gondoltam de annyi pénzem nincs.


másik gondolatom: mivel egy barátomnak is 2db pentium e5200-as(2.50GHz) van a gépében, lehetséges lenne-e az hogy vegyek még egy ilyen processzort és akkor csak alaplapot kellene venni újat nyílván procit de RAM-ot nem kellene.



2012. ápr. 17. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Táp. VGA,? Pénz? Am egy Intel core i3
2012. ápr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem muszály 4 magosnak lennie amúgy is a VGA számít játéknál
2012. ápr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

táp:Chieftec 500W CTG 50080PB

VGA: Sapphire HD6770 1GB DDR5

core i3 nem szeretnék mert azis csak 2 magos és 4 évig még nem nagyon akarnék új processzort venni a core2duo-t is tavaly május végén vettem.


a lényeg tehát az lenne hogy érdemes-e valami 4 magos phenom-ot venni? vagy ha már 4 magos akkor csak az i5-öt éri meg megvenni? a pénz majd változó... ha kapok szülőktől nagyobb összegeket akkor mindenképpen az i5-öt venném ha nem akkor lehet egy fx4100 vagy phenom II X4-et de ha itt írja egy hozzáértő hogy nyugodtan vehetek AMD-processzort is játékra mert majd később is jól fog teljesíteni... akkor lehet AMD

jelenleg 37ezer forintom van de majd meglátjuk hogy lesz e több.

2012. ápr. 17. 15:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Fx-6100
2012. ápr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!