Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hallottam egy szg boltostól h...

Hallottam egy szg boltostól h a használt vinyókat megcheatelik h 100% osnak lássa a Hard Disk Sentinel közbe csak a winchester 60% a használható :S XD Tudtok olyan testert ami látja a valódi teljesítményét?

Figyelt kérdés
hdd
2012. ápr. 19. 18:31
 1/2 cipi8 ***** válasza:
Hát a 60%-ost az nem tudom de én már javítottam ki 90-95%-ost 100%-ra és nem mondja meg egy laikus sem hogy ez már nem a gyári 100%! Ezért nem nagyon szabad a használt másod vagy harmad kézből származó vinyókkal foglalkozni, magyarul ne vegyél soha használtat legalább is én nem vennék soha, amúgy én HDD regenerator progival szoktam a javítást csinálni mert a ez a gyenge vagy sérült szektorokat lezárja és így a vinyó nem használja. Ezért 100%-os nak látják a merevlemez figyelő programok! A HDD regenerator elvileg jelzi a javított vagy lezárt szektorokat.
2012. ápr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2012. ápr. 19. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!