Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A memóriától függ az hogy...

MSC kérdése:

A memóriától függ az hogy triple vagy dual csenel?

Figyelt kérdés
Tudom azt hogy az új x79 lapok visznek triple csenelt azt is tudom legalábbis gyanítom hogy a ramtól is függnek hogy megy tripl csenelbe vagy sem. de ez a memória páros képes lenne arra hogy mennyen tripl csenlebe ha még 1 csomag lenne mellete tehát összesen 4 db memóra? KHX1866C9D3T1K2/4GX
2012. ápr. 20. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Alaplaptól függ, hogy duálcsennel/triplacsenel/felejcsenel módban megy-e a memória, nem magától a memóriamodultól (utóbbitól annyiban, hogy azonos-e a méretük, de attól sem feltétlen).
2012. ápr. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
KHX1866C9D3T1K2/4GX egy haverom kérdése miszerint ezt a ramot támogatja az asus p9x79 deluxe lapja??? mert én úgy látom hogy igen mer a kompatibilitási leírásban szerepel ilyen ram csak az a memória névben szereplő utolsó két betű nem k2 hanem k3 ennyiben tér el???
2012. ápr. 21. 22:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem túlbonyolítjátok a dolgot. :)
2012. ápr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!