Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » EGY intel pentium dual-core...

EGY intel pentium dual-core E5700 3GHz-es procival,4GB DDR3 mas ram-al, és egy HD5770 vidi kártyával mennének a mostani játékok? Pl:Battlefield 3, NFS the run, GTA4, crysis2

Figyelt kérdés

túlfull grafikai beállításon teljesen akadás nélkül HD-ben ?

Ha nem mit kéne lecserélnem hozzá?


2012. ápr. 22. 21:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
FULLban biztos nem!A VGA kicsit gyengusz!
2012. ápr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

"túlfull grafikai beállítás"...az mi a tök?

amúgy annyira hülyeség ez a grafika mánia, baromira nem látszik semmi különbség, meg nem kapcsolsz 16xAA-t, meg nem ultrára állítasz mindent, hanem csak Hihgra...na bumm.


Amúgy ezzel a kártyával elég szép beállításokat be tudsz lőni, cserélni meg semmit nem érne meg.


Az ilen kérdésben csak azt nem értem, miért nem töltöd le valamelyiket?...vagy vannak az embernek haverjai, elkéred tőlük valamelyik játékot, és rögtön rájössz hogy mit visz a géped és milyen szinten.

2012. ápr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

csodát ne várj, de el fogsz tudni játszogatni a felsoroltakkal - a felbontástól függően - közepes, és magas beállítások mellett. Az ultra-t felejtsd el.


DE ahogy az előttem szóló kolléga is írta... AA-t ki kell kapcsolni, meg be kell érni med-high beállításokkal... és ugyanúgy élvezni fogod a játékot...


Ha annyira fontos, hogy minden menjen ultra beállítások mellett, akkor lehet venni gépet 450.000-ért. Így én pl inkább játszom közepes beállításokkal egy olcsóbb gépen... (ami kerül 70-120 forintba...) Ha megengedhetném magamnak, akkor sem dobnék ki 300-350.000 forintot az ablakon azért, hogy egy játékban csillogjon az asztal sarka is, meg hogy 15 buborék helyett 25 jelenjen meg... ja meg hogy 5 csúszkát 2 egységgel feljebb tolhassak... de biztos én vagyok az igénytelen :D

2012. ápr. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"de biztos én vagyok az igénytelen"...érdekes, én nem tartom igénytelenségnek.


Sztem nem az a "Gamer" aki high end gépen tolja Ultrán a BF3-at vérpisti módjára. Aki igazán szeret játszani, az élvezi alacsonyabb grafikán is. A mostani gépem előtt egy laptopom volt, amin minden csak 800x600-ba futott, és az összes nagy játékot (gta sorozat, cod sorozat, stb) alacsony grafikán játszottam végig, mégsem nyújtott kisebb élményt. Sőt, utólag ha feltettem, úgy max 5 percig néztem hogy szép e a grafika, aztán játszottam tovább, és az élmény ugyanaz volt. Ráadásul egy ultra és high között azért nincs olyan különbség, mint az extra low beállításoknál.


De mint mondtam jó géped van, ha ilyenem lenne se cserélném le még pár évig.

2012. ápr. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nekem játékra az lenne a jó gép ami megüti a ps3,x-box360 as szintet grafikailag akadás nélkül

Tényleg csak több százezer forintos pc vel lehet ezt elérni?

2012. ápr. 23. 00:52
 6/14 A kérdező kommentje:
csak mert x-box360 at már veszek 40 ezerért is és rádobom a plazma tv re azt ott van a HD felbontás xd
2012. ápr. 23. 00:53
 7/14 anonim ***** válasza:

:ASD:AS:DAS:D:AS ja hogy íííííííígy....


hát akkor ballagj be egy üzletbe, ahol ki lehet próbálni az xbox360-at fullhd-ben, és nézd meg hogy milyen. undorító.


a fent említett gép simán übereli az xbox-ot minden téren. az xbox grafikája sem egy nagy durranás. főleg a mostani gépekhez viszonyítva.

2012. ápr. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Azt hiszed okos vagy de ilyen a pc-m a vidi kártyát leszámítva mert most hd5450 en van, és van ps3 mam is tesómnak meg x-box és fele olyan grafit nem add le a pc-m + lagol a mai játékoknál pl GTA4 en besirt a gép low beállításon

A lényeg az amit kérdeztem az elején ez a konfig vinné úgy a játékokat vagy sem? Ha nem akk mit cseréljek,mire

2012. ápr. 23. 16:41
 9/14 anonim ***** válasza:
A videókártyát cseréld,minimun egy HD 6850-re!:)
2012. ápr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
oké köszi
2012. ápr. 23. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!