Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyi lehet a reális ára?

Mennyi lehet a reális ára?

Figyelt kérdés

Nemsokára új processzor vásárlását tervezem, így a régit megpróbálom eladni, ha még egyáltalán ér még valamit. Egy Intel Core2 Quad Q9650-ről lenne szó. Viszont nem tudom mennyit lehetne érte kérni, már kb. 4éves, de ha nagyon keveset, akkor lehet megtartom inkább emlékbe..

A válaszokat előre is köszönöm!


2012. ápr. 22. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
30-40között valahol talán.
2012. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hallod...el ne add ezt a processzort...


Nem tudom mire használod, de ez egy bikaerős cucc, eladva énis 35-40k körülre saccolom, de előtte írd le miért is akarsz megválni ettől, illetve mire használtad. :)

2012. ápr. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ezen meglepődtem, hogy 40ezret megér ez a cucc. Én kb. 15-re számítottam. Mert hát 50-ért már i5 2500-at is lehet venni, ami meg lazán megalázza ezt. Legalábbis a "szakértő" haverok ezt mondták.

Egyébként régebben hobbi szinten foglalkoztam 3d grafikával, csak volt egy 2-3 év kihagyás, most próbálok visszatérni. A lényeg annyi, hogy a rendereléshez kellett az erőforrás. Meg egyébként is szeretem a kor színvonalán tartani a gépet. A játékokat se lehet már normálisan kimaxolni, pedig a videokártya is nagy szám volt akkoriban (2db gtx 280 SLI-be)

De hát közel 4 év alatt, végül is nem meglepő hogy elavult. Már egy éve is gondolkodtam, hogy le kéne cserélni, de aztán csak halogattam a dolgot, viszont most már eléggé zavaró. Ezért is tervezgetem, hogy beújítok valami modern cuccra.

Esetleg, ha tudnál ajánlani egy olyan processzort ami méltó utódja lenne, azt megköszönném!

2012. ápr. 22. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!