Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot ajánlotok?...

Milyen laptopot ajánlotok? Milyet vegyek?

Figyelt kérdés

Minimum features: Proci: Intel core i3, i5, i7 is lehet 2,4Ghz-n felül legyen az órajel.RAM:6,8 GB. 1GB Vidikártya tök minden h milyen csak jó legyen. Szép designes külső.

Lehet 15"es vagy 17"es. Választék: Samsung, Dell, Lenovo, HP, Asus (ez nem olyan fontos). Kíváncsi vagyok. :D



2012. ápr. 23. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Csak Lenovo vagy Dell. Egy igazi business kategóriás laptop azért még mindig 300.000 nál kezdődik.

Fujitsu vagy Asus stb. nehogy vegyél csak a szívás van velük!

2012. ápr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja és 17" felejtsd el, ha hordozod magaddal. Tök nehéz, 15" nál nagyobbat ne vegyél, ha nem csak otthon használod...
2012. ápr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak, azért én az ASUS-t nem húznám le. Az tény, hogy inkább Lenovo, mint ASUS.
2012. ápr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 lindmayer ***** válasza:

a legfontosabbat felejtetted ki: a keretet

amúgy -ért is lehet kapni üzleti laptopot, igaz egy kicsit régebbi technológia, de jó pár évig az is kibírja

s mire használnád? hordoznád is, újabb játékokra szeretnéd használni? vagy csak wowozni kell?

2012. ápr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Basszus aszittem odaírtam, kössz hogy figyelmeztettél, a max 200ezret költenék rá. Újabb játékokra kell, (Mw3, Crysis 2, Diablo, max payne STB.)
2012. ápr. 23. 19:27
 6/8 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt azért tegyük hozzá, hogy a notikat alapból nem játékra tervezték, de attól még elfut egy pár rajtuk.
2012. ápr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. ápr. 23. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!