Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A legjobb magyar webshop?

A legjobb magyar webshop?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani olyan oldalakat, ahol MINDEN számítógép alkatrész megtalálható, és van kiszállítás Magyarország teljes területére ? Már ismerem az IWay.hu-t, olyan oldal kéne, ahol nem adnak hozzá mindenhez (saját profit érdekében) több ezer forintot, és nagyon nagy a választék. Pl. vannak 2 CPU foglalatos alaplapok, extra méretű merevlemezek, stb...

2012. ápr. 23. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az ipon.hu a legjobban használható webshop (kereshető, szűrhető, infók, árgrafikon), nem is volt drágább a gép összességében, mikor az egész konfigot néztem. Futárral kiszállítanak bárhova. Profitjuk persze van, de ezért még nem kell őket utálni.


Elég stabil lábakon állónak látszik, szóval ha garanciára kerülne a sor, akkor is lenne kihez fordulni, nem fognak 2 nap alatt felszívódni. Az más kérdés, hogy a garanciaügyekben állítólag nem annyira lelkesek, mint amikor eladni kell a terméket. Erről viszont saját tapasztalatom nincs.

2012. ápr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ipon.hu | lambdacomputer.hu :)
2012. ápr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 alex25 ***** válasza:
ipon.hu - pcx.hu - ebolt.hu
2012. ápr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
iPon +1
2012. ápr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
iPon-nál és LambdaComputer-nél nem jó a garancia. A vásárlás után nem törődnek veled... utálom az ilyeneket. :@ Én csak a pcx.hu-t tudom ajánlani, onnan rendeltem először játékvezérlőt, utána egy 300.000FT-os gépet, aztán hangfalat, monitort, routert, egeret, billentyűzetet... egén csak ajánlani tudom! Nagyon gyorsak, jó a garancia és nem bunkók az emberrel! Nekem csak jó tapasztalataim vannak vele! Nem bánod majd meg, ha onnan rendelsz! :) MAGYARORSZÁG LEGJOBB WEBSHOPJA CÍMET NÁLAM A PCX.hu ÉRDEMELTE!! :)
2012. ápr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem rosz, de szinte ugyan az a kínálat mint az IWay.hu-n, csak itt pár forinttal drágább. De amikor nagy tételben szedem a holmikat, akkor keményen meglátszik, hogy +4-5 ezer Ft tuti rájön. DE nagy előnye, hogy ingyen kihozzák. Tehát ha csak 2 RAM kell, akkor benyomom és hozzák is. Ez most valóban így is van, vagy csak odaírták ? Mert 500Ft-os fülhalgatót nem fognak nekem idehozni az 100% :D Nem érné meg nekik...
2012. ápr. 23. 21:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig ez van! :) PCX-en tök ingyenes a szállítás!
2012. ápr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na, az király, akkor lehet hogy rendelek RAM-ot ! Mert IWay.hu-n olcsóbb, de ott ha keveset rendelek, több mint 2000Ft a kiszállítás, de itt pár forintal drágább, de nem kell fizetni a kihozásért... Olyan, mintha ott lennék egy áruházban, és azt vennék, amit csak akarok. De most komolyan minden kis vackot ingyen kihoznak ?
2012. ápr. 24. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!