Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem elég erős a fekete színe...

Nem elég erős a fekete színe a nyomtatónak. Valami ötlet?

Figyelt kérdés

Vettem egy hp 3015 multifunkciós fekete fehér laseres nyomtatót 25k ft ért HASZNÁLTAN 25000 oldalt nyomtatott. az lenne a gondom hogy ugymond lassan kezd jó minőséget nyomtatni(ki akarok nyomtatni egy papírt aminek jó minőségűnek kell lennie ki kell előtte nyomtatni 15-20 oldalt és utána tényleg jó a nyomtatott kép. Első 5 szinte olvashatatlan).Vettem bele Utángyártott tonnert.(Nem a legolcsóbbat 12000 ft volt) Valami ötlet hogyan lehetne működőképesebb állapotba hozni?



Más a scanner 1 vékony csíkt hűz mikor gépre scannelek(másolásnál nem látni) ezzel lehet valamit csinálni? Már átöröltem a scennert.


Hiába állítom be a nyomtatón/ubuntun hogy legsötétebb,legtöbb tinta használata mégis várni kell.....


2012. ápr. 24. 17:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a fényhengert kell cserélni a nyomtatóban. Érdemes olyan nyomtatót venni ahol magához a tonerhez van rakva a henger is. 25-ért egyébként vadonat új Samsung multifunkciós lézernyomtatót lehet venni, amihez 12 ezer a gyári toner, és 2 év garancia van rá. Nekem is ilyen van.

Scanner csik lehet driver hiba más ötletem nincsen rá. A fekete pedig azért nem elég erős mert a lézer nyomtató hő hatására égeti rá a festékport a papírra. Azonban ha nem tudja eléggé felhevíteni magát akkor nincsen megfelelő hőfok ezért nem tapad a papírra a festék.

2012. ápr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!