Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amd fx-8120 gigabyte hd7850...

AdamToppanto kérdése:

Amd fx-8120 gigabyte hd7850 asus m5a97 corsair 4gb ram. Elég ehhez a raptoxx 600w-os táp? A battlefield menne fullhd ultrán?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 24. 22:52
 1/7 Panda Péter ***** válasza:

ne raptoxx-ot vegyél. FSP, Chieftec, Corsair komolyabb darabjai, A-Data, Cooler Master komolyabb darabjai, vagy XFX, ezek közül válogass. és amúgy ezt egy 500W-os is meghajtja.

az utolsó kérdésre mostmár lassan elvből nem válaszolok...

2012. ápr. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de ha ezt veszem attól ugye még nem fog elfüstölni, mert egyik oldalon tesztelték és ott 5 hdd-t 1 optikai meghajtót egy phenon II x6-ot kötöttek rá és símán elvitte
2012. ápr. 25. 06:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem nem fog, de amit azok a hardverteszten csináltak nekem volt kínos.

A nagyobb tesztoldalak az seventeam beles CM GX-eket se engedik át a vizsgáikon, nem hogy ezeket a raptoxxokat.

2012. ápr. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy raptox advancedem van, 600Wos. Akciósan vettem, miután elolvastam "pár" tesztet(jellemzően a megbízhatóbb oldalakét. Az általános vélemény, hogy egy költséghatékony, és jó minőségű cucc, az egytlen hátránya, hogy nem hajt ki egy highend cf/sli konfigot, mert nem 800Wos.). Teljesen nyugodt lehetsz, nem lesz vele semmi bajod, elég megbízható.
2012. ápr. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Panda Péter ***** válasza:
nekem nem a megbízhatóságával van gondom. azzal van gondom, hogy piszkosul túlárazott. ha a kinézetét nem számítjuk, akkor semmivel sem tud többet, mint egy csifi CTG, de jóval drágább.
2012. ápr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mint írtam, nem öl gépet, tehát ilyen szempontból megbízható, de jó vétel még cseppet sem lesz. Persze HA csak a névleges teljesítmény számítana akkor kb 10K-ért lehetne a

legjobb vétel...

2012. ápr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. ápr. 25. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!