Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Dinamikus lemez alaplemezzé...

Dinamikus lemez alaplemezzé visszaonvertálása formatálás nélkül, hogyan, lehetséges?

Figyelt kérdés
"C" rendszerpartició és "D" 100 giga adat, ami jó lenne ha nem veszne el. Nincs külső merevlemezem, biztonsági másolatot nem tudom hova tegyek. Próbáltam mindenféle programot, amire azt írják hogy tudja, de nem megy, pedig eddig azt hittem nem vagyok teljesen hülye a számítógéphez.
2012. ápr. 25. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jól értem a C és D meghajtót szeretnéd összefűzni és egy particiót használni amin vannak az adatok és amin fut a C. Nos meg lehet csinálni, bár én nem javallom neked, mert nagyon fennáll az adatvesztés lehetősége. Azt nem irtad milyen oprendszert használsz, de a lemezkezelőben tudod "összefűzni" a meghajtókat. De én a helyedben nem tenném, mert könnyen sérülhetnek az adataid.
2012. ápr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, nem erre gondoltam, windows 7 lemezkezelőben véletlenül átalakítottam a lemezt alaplemezről dinamikus lemezre. (Figyelmetlenségből félrenyomtam éjjel 3-kor)
2012. ápr. 26. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!