Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Corsair vagy Kingston?

Alextenczel kérdése:

Corsair vagy Kingston?

Figyelt kérdés

Melyik jobb játékokra? Ár nem számít!


Kingston DIMM (4x8GB kit) DDR3, 1866MHz, CL9 HyperX

Corsair Vengeance (4x8GB kit) DDR3, 1866MHz CL9 XMP


Láttam több helyen is a Kingston-t ajánlják, érdeklne, hogy jobb-e mint a Corsair, vagy csak ár végett?



2012. ápr. 25. 17:54
1 2
 11/14 anonim válasza:
21%
szerintem corsair veri kingstont siman...
2012. ápr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Corsair vs Kingston? Olyan rohadtul tök mindegy. Miért is? Mivel egyik se dolgozik túl sok kompatibilitási gonddal, egyiknél sincs jóval nagyobb meghibásodás, és mindkettő egyező specifikációkkal rendelkezik...
2012. ápr. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mindegy. Nekem most Kingston ramom van (mivel előző 3 hónapban olcsóbb volt 2x4 es HyperX 1600mhz kingston mint a 2x4 es Corsair Vegance 1600mhz) ! Kingston előtt Corsair volt a régi gépembe, 2x2 1033mhz-el. Nekem semmi problémám nem volt vele, csak új gép miatt váltottam le. Amúgy nincs semmi különbség, max az áraik közt egy kis eltérés van, meg esetleg a hűtőbordák... :D
2014. febr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Mindenki a Kingstont fogja mondani mert az a sablonmárka amit mindenki vásárol, az van felhypeolva, közben a Corsair picit minőségibb, drágább is, tehát a magyar nem azt fogja venni.

CORSAIR.

2016. aug. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!