Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az egykori EIZO CRT monitorok...

Az egykori EIZO CRT monitorok kiváló képminőségét szerintetek melyik típusú LCD panel éri el vagy közelíti meg (esetleg szárnyalja túl)?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 26. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

Aki komolyabb monitort vesz mostanában pl: fotós és annak ugye nem mindegy, hogy milyen szint ad a monitor az mind ips panelest vesz! A legtöbb tn paneles de az ips panelhez képes t ég és föld a ledet meg inkább hagyuk marketing az egész...

Nekem dell u2311h van youtube-n lehet nézni tesztet..

2012. ápr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Általában az Eizokban IPS, AS-IPS, H-IPS, PVA, S-PVA panelek vannak. De, szerintem a felhasználó szempontjából teljesen mindegy milyen technológia van a készülékben, a végeredmény a fontos. Olvasgass teszteket, minden igényt kielégítő, szakszerű cikkeket lehet találni az interneten, magyarul is.

Egyébként a CRT korszakban is az Eizo volt a legjobb, és most is az. A jelenlegi monitorjaik is minden szempontból megfelelnek az elvárásoknak. Még a NEC-et és a Samsungot lehet megemlíteni, mint olyan gyártók, akik számottevő monitor-kínálattal bírnak ebben a szegmensben is.


Kiegészítésként megjegyzem, hogy most csak a színhelyes, grafikai munkákra szánt monitorokról írtam.

2012. ápr. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én 19-es monitorom lassan már hat éves lesz, semmi baja sincs. A szinek kiválóak, nem pixeles, nem torzít.

ASUS WV195D

2013. márc. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Komplikato ***** válasza:

Mostanában is NEC és EIZO a menő, csak hát marha drága egy olyan. És van még drágábbért 30 bites* színmélységet támogató, de ahhoz olyan spéci kártya is kell ...


*Nem írtam el.

2013. márc. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!