Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik videókártya illetve...

Melyik videókártya illetve processzor páros a jobb játékokra?

Figyelt kérdés

intel i5 2500k egy sapphire hd7850 videókártyával

vagy

fx 6100 egy sapphire hd7870 videókártyával


Először arra gondoltam, hogy veszek egy fokkal erősebb processzort és majd 1.5-2év múlva ha szükséges egy erősebb videókártyát ami mellé remélhetőleg nem kell új cpu, viszont sokat olvastam, hogy gyengébb processzorok is elengedőek.

Melyik időtállóbb szerintetek? Persze tudom, hogy nehéz előre tervezni de mégis?:D


2012. ápr. 26. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A két proci teljesítménye közt érdemi különbség nincs , viszont az ára mindenképp az utóbbit teszi nálam győztessé .
2012. ápr. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Játékra inkább a második variáció, mert játékra inkább VGA kell:)
2012. ápr. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem meg az 1. mert 7850 is mindent elvisz full hd ba fullon és a proci is hiába azt írják hogy nem sok meg ilyenekd de 2 vga között sincs sok fps különbség maz i5 meg azt6 a keveset vissza hozza + rendelerésnél is jobb szóval én 1. mellett voksolok
2012. ápr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"intel i5 2500k egy sapphire hd7850 videókártyával"-ra szavazok..:DD
2012. ápr. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dejan válasza:
Kezdjük onnan hogy a RAM is számít nem csak a VGA meg a CPU.Mert egy mostani játék biztos nem fog 512MB vagy 1GB ram mellet jól futni.Legalább 4GB vagy 6GB kell.Viszatérve a kérdésre a 2.ik párost ajánlom ha van min. 3GB rammod,ha több van akkor az elsőt.
2012. máj. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!