Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy digital bronz csomagot...

Laci8519 kérdése:

Egy digital bronz csomagot rendeltem a UPC-től. Ha én veszek egy boxot HD, és abba átrakom a kártyát akkor azt fogom tudni használni?

Figyelt kérdés
Vagy csak amit a UPC ad azt a boxot tudom használni? Warteq HD 95 CX-re gondoltam, és hogy ezt össze lehet e kötni a számítógéppel? Az lenne a lényeg, hogy lehet e másik boxot használni és a számítógép a boxal összeköthető legyen. És pl. ha én rögzíteni akarok valamit akkor azt a gépen megtudjam csinálni. Vagy azon is lehessen nézni a csatornákat. Remélem érthető amit kérdezek és van erre valami megoldás.

#UPC #digital bronz
2012. ápr. 27. 10:12
 1/4 Pj0tr ***** válasza:
Szerintem ez nem engedélyezett és valahogy megoldották a blokkolást. Gondolj bele. Van egy ilyen szolgáltatásuk, hogy plusz X pénzért hd-s dobzt kapsz. Akkor miért engednék meg, hogy te élvezd a hd adást és ők ebből ne keressenek egy fillért sem.
2012. ápr. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem, hogy mit mondasz. De ha én HD-ban akarom nézni az adást akkor arra külön kell fizetni. Tehát SD-be jön mindegyik.

A lényeg, hogy a boxot amit vennék, rá lehet e kötni a sz.gépre. Legfeljebb vennék bele akkor egy 1 éves MinDig Tv kártyát. Ha az upc-t nem lehet átrakni. És így rögzíteni az adásokat.

2012. ápr. 27. 12:07
 3/4 A kérdező kommentje:

(De ha én HD-ban akarom nézni......)

A de az nem tudom, hogy került oda :)

2012. ápr. 27. 12:16
 4/4 Pj0tr ***** válasza:
Hát ha a MinDig TVnél alapból HD szolgáltatást kapsz akkor úgy talán megoldható.
2012. ápr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!