Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen pc konfigurációt...

Jakcsi kérdése:

Milyen pc konfigurációt ajánlanátok max 120ezer forintért és hol lehet a legjobb áron hozzájutni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

8 éves mára teljesen elavult és használhatatlan szemem fényét szeretném lecserélni egy korszerű gépre.

A lényeg:Programozáshoz és játékhoz kellene.

Minimum elvárások:Legyen jó erős procija, elég sok ram is kéne netán egy-egy virtuális gép futtatásához illetve játékhoz, legyen legalább 300gb de inkább 500 gb-s vinyója, legyen jó erős videókártyája(nyílván nem a félmilliós kategóriára gondolok, hanem az adott kereteken belül legyen jó ár érték aránya), blu ray író meg ilyesmi nem kell bele de azért dl lemezeket tudjak írni vele, a videókártyán legyen hdmi kimenet(ez fontos mert szeretném tv-re kötni filmnézéshez) és mivel tetőtérben lakom, légkondi pedig nincs csak egy ndk-s ventillátor és nyáron iszonyatos meleg van legyen jó hűtése is.

Remélem ez így nagyjából kihozható a 120000-es keretből, vagy ha nem képes vagyok kompromisszumot kötni valamilyen téren.

Előre is köszönöm a válasz(oka)t, és ha valaki értelmeset ír a témába pipát is adok neki!



2012. ápr. 27. 15:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

[link]


Ennél jobbat kihozni nem tudtam.

Próbáltam 8GB rammal, de úgy már 130 ezer körül lenne az ára, nem tudom, az még belefér-e. A gépet ipon.hu gépösszerakóban raktam össze.

2012. ápr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

De merevlemez azért kellene bele.

2012. ápr. 27. 15:41
 3/13 anonim ***** válasza:
Van benne...
2012. ápr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

És tényleg :D

Bocs elnéztem, és köszi a választ.

Amúgy én ezt az ipon.hu a legolcsóbb és legmegbízhatóbb hely pc vételre?

Ja igen és várok még konfigurációkat!

2012. ápr. 27. 15:53
 5/13 A kérdező kommentje:

Na ezt jól elírtam :D:D

Szóval az ipon.hu a legfaszább hely vagy nem?:D

2012. ápr. 27. 15:54
 6/13 anonim ***** válasza:
www.aqua.hu !!!
2012. ápr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
PCX jobb! A szállítás is ingyen van...
2012. ápr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Vagy pcx.hu Az is jó, és igen, ingyenes a szállítás, és ha jól tudom, régi gépedet beszámítják:)
2012. ápr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Légyszives írjatok még pc konfigokat!
2012. ápr. 27. 16:17
 10/13 anonim ***** válasza:
Mit akarsz még? Annál jobb nincsen ennyiért...
2012. ápr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!