Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nemrég vettem használtan egy...

Nemrég vettem használtan egy Lexmark X2650-es multi-nyomtatót, és a scannelés nem működik. Hiba, vagy én nem értek hozzá?

Figyelt kérdés
Ha bekapcsolom világítani világít, de nem fut végig a lapon, így a gépen megjelent kép is csak egy nagy fekete A4-es lap. Olvasgattam, de sehol sem találtam ilyen hibát. Néztem használati útmutatót, az sem segített. Win 7 alatt használom, vezérlőpultban a gép felismeri a képolvasót. Másrészt most töltöttem patront, és úgy érzékeli mintha üres lenne. Ha valaki tud mondani ezzel kapcs. valami okosat, akkor megköszönném!
2012. ápr. 28. 13:45
 1/4 PapaJoe ***** válasza:
A telepítőlemezén próbáld a scanner telepítést újraindítani.Ha nem megy,vagy nincs meg a telepítőlemezed,keress rá a neten ,töltsd le és telepítsd újra az egészet.Talán sikerül! Ha nem,akkor talán a scannerrel lesz a hiba.
2012. ápr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de az sem sikerült. Töltöttem le hozzá scanner progit, de az sem csinált csodát. Még mindig annyi van, hogy világít, de nem fut végig.
2012. ápr. 29. 00:46
 3/4 anonim válasza:

A scanner lehet, hogy hibás. Ha még garanciális, akkor vidd szervizbe és kicserélik az egész gépet. Ha nem garanciális, akkor sajnos nem javítható, mert sokkal többe kerül a scanner, mint a komplett nyomtató. A patronnal kapcsolatban két dolog. A te problémádat az okozza, hogy ezek a patronok tartalmaznak egy chip-et, ami tárolja a kinyomtatott oldalak számát. Ha ez eléri a gyár által előre meghatározott maximális kinyomtatott oldalszámot, üresnek jelzi, holott fizikailag még van benne, Ha újratöltöd a patront, de a chip-et nem cseréled, akkor semmit nem értél a töltéssel, mert a chip még mindig azt mondja a nyomtatónak, hogy üres. A másik pedig, hogy szeretném felhívni a figyelmedet, hogy amennyiben garanciális a nyomtató, és után töltötted a patront, akkor az garanciavesztést eredményezett, ugyanis a Lexmark garancialevelére is le van írva, hogy ez így van. Továbbá a szervizben 2 másodperc alatt meg tudják mondani, hogy a patron után van-e töltve, vagy sem.


Remélem tudtam segíteni.

2012. máj. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, és a felvilágosítást:)
2012. máj. 10. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!