Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baj? Van egy...

Mi lehet a baj? Van egy alaplapon nem mai darab bekapcsolom pörögnek a ventik de nem ad képet proci, videokari melegszik ja és az alaplap is

Figyelt kérdés
2012. ápr. 28. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg rajta a kondikat. Régi lapok elsődleges hibája szokott lenni, hogy állásukban tönkremennek rajtuk a kondik.
2012. ápr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 cipi8 ***** válasza:
Attól is tönkre mennek hogy ha úgy rakod el hogy benne hagyod az elemet. Lehetséges új elemmel életre kelteni de az sem mindig jön be sajnos, esetleg CMOS reset.
2012. ápr. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 cipi8 ***** válasza:
De láttam olyat is hogy állásába kiszáradtak a kondik!
2012. ápr. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
akkor kuka az alaplap? Az elem jó rámértem.
2012. ápr. 29. 10:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne kuka? Ha tényleg a kondik, akkor azokat egy 10 éves gyerek is ki tudja cserélni, csak egy forrasztópáka kell hozzá.
2012. ápr. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és honnan tudjam hogy az a rossz? Egyik sem púpos nem látszik rajta semmi.
2012. ápr. 30. 20:46
 7/9 cipi8 ***** válasza:
Hátha egyenként rá méregetsz valahogy mert ha csak kiszárad állásba akkor nem púposodik! De még sosem volt dolgom ilyesmivel hogy kondikat méregessek mert egy rossz lapom volt csak de az is az elem hibája miatt makacsolta meg magát! De még az sem kizárt hogy a táp miatt nem indul el mert az is tartalmaz pár kondit én első sorban a táp átvizsgálásával kezdeném majd valami használt de jót rákötnék és azzal is tennék egy próbát. Ha az rossz vagy gyenge akkor nem ad kellő feszt a lapnak és a procinak és akkor sem fog az életbe elindulni! Nincs valami haverodnak valami használt tápja kölcsönbe vagy egy jó tápra kötni a lapot és azzal megnézni hogy mi történik?
2012. máj. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A tápot már kizártam beletettem egy másikat azzal se ment.
2012. máj. 2. 16:57
 9/9 cipi8 ***** válasza:
Akkor marad a kondi méregetés ha nem akarsz újat venni.
2012. máj. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!