Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ghoo Tab 7000? Szerintetek...

Ghoo Tab 7000? Szerintetek érdemes ilyet venni?

Figyelt kérdés
Tudom, h nagyon egyszerű kis gép, 30 rongyért árulják. De nekem igazából csak netezésre kell, meg néha játszani. Mindenhol dicsérik a neten, h mennyire megéri. Csak félek, h mivel elég noname márka, ezért nem valószínű, h túl jó minőségű, gagyi szervízháttér...stb.

2012. ápr. 29. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Ennyiért nem rossz, ha nagyon akarsz, akkor oké.

De mondjuk én inkább gyűjtenék a helyedben valami márkásabb darabra.

Egyrészt a fene tudja, hogy ezt mennyire támogatják a kijött/kijövő programok, illetve lesz-e rá esetleg később rendszer frissítés. (Ez a baj a noname cuccokkal, hogy módosított/javított romot szinte lehetetlen hozzá találni.)

2012. ápr. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem nagyon megéri. Én már le is foglaltam a sajátomat. A márkával nincs baj mert a cucc gyors és gagyinak semmiképp sem lehet nevezni. Hogyha ennyit szánsz egy tabletra akkor gondolkodás nélkül vedd meg de ha van kereted többre akkor vegyél jobbat, de szerintem netezésre meg filmezésre játékra tökéletesen elég ez.
2012. máj. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!