Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Be tettem egy másik nagyobb...

Be tettem egy másik nagyobb vinyót a gépbe és nem tölt be rajta a windows mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

A haverom telepítette fel a vinyót vannak rajta programok is meg XP is tehát minden én be teszem a gépembe azt a feltelepített vinyót és nem tölt be rajta a win mi lehet a hiba esetleg valami segítséget tudtok adni köszönöm előre is!


Ugy jelzi a gép mint ha nem lenne benne vinyó nem tölt be semmi esetleg a Biosban kellene vmit állítani?


Tényleg köszönöm ha tud valaki valami hasznos infót!


2012. máj. 1. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha IDE-s vinyó, akkor esetleg rosszul jumperelted. De egy másik gépen feltett XP nem valószínű, hogy menni fog a te gépeden, mert az nem a te gépedre van optimalizálva....
2012. máj. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hmm értem köszi!

És a jumperelést azt hogy lehet végre hajtani?


Mert ezen a gépen be sem bootol meg semmi! :(

Tehát akkor innen kellene telepíteni?

Azt amit a haverom feltelepített programokkal nem is fogom tudni elő hozzni?

2012. máj. 1. 17:33
 3/6 anonim ***** válasza:
az xp még nem volt képes ilyesmire, a win7 már képes arra hogy egy kis töltés után teljesen különböző gépeken üzemeljen
2012. máj. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Először is az a kérdés hogy IDE vagy SATA a vinyó illetve az milyen ami a gépedben van ha van...
2012. máj. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

tehát a WIN 7 et ha felteszik az jó a másik gépbe?

az hogy satás azt nem tudom sajnos, de ugyan ugy nézz ki és a csatlakozása is olyan ami az én gépembe van! Ennyire így nem értek hozzá ne haragudjatok :)

2012. máj. 1. 17:57
 6/6 A kérdező kommentje:

De lehet hogy IDE mert a BIOSBAN is ugy van de nem tudom ez sokat így nem jelent! :)


A gépemen nem tudom telepíteni sajnos tehát ha 7 est tennék fel az lehet hogy müködne? Egyik gépen feltelepíteném? És ezen futna?

2012. máj. 1. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!