Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ennyiből tápegységet?

Ennyiből tápegységet?

Figyelt kérdés
6000Ft-ból tudok vmilyen jó tápot venni! Tudnátok nekem ajánlani?
2012. máj. 4. 14:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Egy keveset dobj hozzá és FSP Hexa, vagy Chieftec.


A tápon nem szabad spórolni, hiába veszel olcsót, az sz@r.


(Pl. Antler, Codegen)

2012. máj. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Sajnos ennyi pénzért nem létezik a jó táp kategória, de mivel én is voltam olyan helyzetben hogy nem volt pénzem minőségi alkatrészekre tudom milyen amikor a szükség nagy úr. Ilyenkor egy dolog számít, hogy menjen, tökmindegy milyen márka meg halk vagy sem. [link] hirtelen most ezt találtam neked, 450-es táp és 2 év garanciás. Két év után meg vegyél másikat, ha garancián belül meghibásodik akkor meg ingyen javítják/ kicserélik, de legtöbb esetben mindig cserélik, nem javítanak.
2012. máj. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egyébként ez a jó táp kategória is... Kicsit off amit írok, de most ha az embernak van egy 30 ezres gépe, felesleges 15 ezeré tápot venni. Minek? Nekem egy 30 ezres tápom van, de volt noname is régen. Egyre kell figyelni, a táp arányos legyen a géppel, hulladék gépbe jó az olcsó is, menni megy, gond nincsen vele, és valszeg túlhajtva sincsen. Minőségi táp akkor célszerű ha van olyan hardver ami azt igényli. Értelemszerűen egy celeron gépbe és sem vennék drága tápot mert teljesen felesleges. Azonban én is azt mondom hogy olcsó tápot HA egy mód van rá ne vegyen az ember. De ez függ a konfigurációtól valamint az ember anyagi helyzetétől is.
2012. máj. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi! A Kolink az úgy jó márka??

Am ebbe a gépbe kell! Most egy 300W-os Codegennel döcög már 7 éve és már kezd szar lenni neki a hűtője! :/

Gép:

AMD Sempron Processzor 2600+

1Gb ram

Asus EN 210 Silent 1Gb DDR3 128bit

Samsung 320 HDD


Úgy a lényeges cucc az ennyi! És amúgy elégé túl van ám terhelve mert Dirt 3-mal, ALien VS Predatorral, GRID-el, MW3-al játszok és mindet viszi közepesen kivéve a Drit3-at ! A Grid-et azt még maxon is viszi! Tudom hogy lesz aki nem fogja elhinni de ez így van!

2012. máj. 4. 14:33
 5/16 anonim ***** válasza:

Mégis milyen felbontáson?

Amúgy mg nézz egy FSP 350APN-nt, kb 1K-val drágább.

2012. máj. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
1280x780!
2012. máj. 4. 15:48
 7/16 anonim ***** válasza:
2012. máj. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Chicony az jó márka?
2012. máj. 4. 18:05
 9/16 anonim ***** válasza:
sajnos az utóbbi időben a hipro is szar belet kapott. Még mindig FSP 350APN lesz a jó.
2012. máj. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A hipro igaz, hogy a jó tápegységek legalja, de azért arra rá lehet bízni a gépet.

Ha tönkre is megy nem hiszem, hogy gajra vág valamit a gépben. Ez az én véleményem, de a döntés a tied, kedves kérdező.

2012. máj. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!