Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SOS! Mi történhetett? Sikerült...

SOS! Mi történhetett? Sikerült kisütnöm a hangfalam?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy Sony MHC-GX40 mini hifim, zenét hallgattam róla a Sony Ericsson Live with walkman telefonomról, Jack-RCA kábel megoldással (RCA a hifin). Be volt kapcsolva a (szerintem hangszínkiemelést jelent) Groove funkció. Na mivel, a telefonomról így viszonylag halkan szólt, ezért kicsit jobban feltekertem a hangerőt (0-31) 22-ig. Egyszer csak amikor feltekertem a hifi elnémult, és kiírta hogy PROTECT / Press POWER button (szóval kapcsoljam ki). Így is tettem, aztán újra bekapcsoltam de már CD-ről akartam zenét hallgatni, mert nem tudtam a kábellel van-e gond. Az egyik hangszóró nagyon halkan szól. (3-as hangerőnél hiába tekerem feljebb, csak a másik hangfal lesz hangosabb. Most sikerült az egyik hangszórót tönkretennem?=(
2012. máj. 4. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem éreztél fura szagot? Vagy nem volt meleg az a hangszóró? Az is lehet, hogy csak érintkezési hiba lesz.
2012. máj. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, még csak nem is pukkant, égett szagot sem éreztem.
2012. máj. 4. 15:50
 3/4 anonim válasza:

Nekem nem ilyen hifim van de hasonló.(Sony Mhc ex 600)Az én hifimnél ha kiírja hogy PROTECT akkor a következőket kell tennem:Azonnal kihúzni a kábelt a konektorból,ellenőrizni hogy jól vannak-e bekötve a hangfalak.

Lehetséges hogy fordítva van bekötve az egyik hangfalad.

Ennél többet sajnos nem tudok segíteni!

2012. máj. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megoldódott:) a kábel meg lett anno hosszabitva, és a hosszabitás meglazult. De megcsináltam:)
2012. máj. 6. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!