Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen márkájú videókártyával...

Milyen márkájú videókártyával fér össze egy inteles processzor ami jól futtatja a vga-t?

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 18:36
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszi! Nincs több kérdésem :)
2012. máj. 4. 19:22
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekem G620 procim van (2,6 GHz), 4 GB ram és egy nvidia gt440.A tápom még az alap codegen 450Wattos , mindenki csak lesz.rozza de nekem semmi bajom nem volt vele az előző gépemben sem.A játékokat közepes grafikán elviszi ez a konfig.
2012. máj. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Attól, hogy neked MÉG működik, nem lesz jobb. Bármikor felmondhatja a szolgálatot. Sacc per kábé 5böl 3 ember szerintem biztos meggyűlik a Codegennel a baja. Most nem fogom leírni, hogy miért, 1000 meg 1000 ilyen témájú kérdés van neten.
2012. máj. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ismerőseimnek is jóformán mindenkinek codegen táp van.Egyiknek se volt baja vele, azonkívül h egy idős táp persze felmondhatja a szolgálatot.Neten persze van egy rakás codegennel kapcsolatos topic, de konkrét indokon szinte egyiknek sem tudnak mondani.

Egy gamer gépbe vagy egy drágább gépbe persze énsem tenném az olcsó codegent, de egy ilyen gépben amit pl. az előbb írtam szerintem simán belevaló

2012. máj. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
hát figyelj régi codegenk jók voltak de most szarok és védelemmel nincsenek ellátva ezért kell kizárólag saját felelősségre belerakni
2012. máj. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"de konkrét indokon szinte egyiknek sem tudnak mondani." A kodegány ellen van bőven ellenvélemény nem kevés, plusz remek halálozási arány, hiányzó védelmek stb...

Amúgy meg az újak(amik 12 cenyás ventivel vannak szerelve) már nem is olyan rosszak, de még mindig rohadt szarok.

2012. máj. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hart: Akkor főként a hűtés miatt?
2012. máj. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Azért én majd vmi "combosabb" vga-t veszek majd meg vmi jó kis tápot hogy még is azért jól fussanak a játékok. :)
2012. máj. 5. 12:51
 19/19 anonim ***** válasza:

"Hart: Akkor főként a hűtés miatt?"

Dehogy :)

Csak ezt a különbséget egyszerű szemmel is lehet látni, ezért emlegetjük így.

2012. máj. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!