Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Canon ip4600-as nyomtató nem...

Canon ip4600-as nyomtató nem ismer fel 2 tintatartályt?

Figyelt kérdés
Azt irja ki hogy tintatartály hiba történt , és hogy nyissam fel és cseréljem ki amelyik nem világít , kivettem , beraktam , és egyszer így már működött , de most tizedjére sem működik. Utángyártott parton , egyszerre 2 tartály is ezt csinálja , de eddig nem volt velük gond , ez a 2 parton is benne van már régóta , nyomtattam is vele , csak igy most egyszercsak megadta magát.... Van rá esetleg valami megoldás?
2012. máj. 5. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a tintaszint jelzés nincs kikapcsolva kapcsold ki.

Lehet régi már a patron,néhány havonta az utángyártottat cserélni kell akkor is ha még van benne tinta.

Illetve nekem még a nyomtatófejigazítás is szokott néha segíteni(IP4300 -om van)

2012. máj. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt sem engedi , ugyanazt írja ki , hogy cseréljem ki....
2012. máj. 5. 12:59
 3/6 A kérdező kommentje:
hol lehet kikapcsolni a tintaszint jelzést?
2012. máj. 5. 13:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát a tiednél sajnos nem tudom ,az enyémnél még egyszerű volt.
2012. máj. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk az is megoldás lehet hogy csippel együtt veszel utángyártottat.Akkor nem kell kikapcsolni.
2012. máj. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az lesz szerintem , remélem hogy nem magával a nyomtatóval van a probléma....
2012. máj. 5. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!