Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik videókártya a jobb,...

Melyik videókártya a jobb, leadtek gts450 vagy ati radeon hd5670?

Figyelt kérdés

Melyik videókártya a jobb, Leadtek gts450 2gb sddr3 vagy ati radeon hd5670 1hb gddr5?

persze 1gb, 2gb nagy különbség, de azon kívül?



2012. máj. 5. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Alap helyzetben a GTS450 jobb volna, de a DDR3 memória nagyon megfogja. De ilyen áron már lehet, hogy kapni HD6750-et 512MG DDR5-tel, ami mindkettőt veri.
2012. máj. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A kérdést igazából azért tettem fel, mert az én gépemben az ati radeon hd5670-es van, tesóméba meg nemrég került a gts450 és állandóan lefagy játék közben neki. Nemtudom mi lehet a problémája, legújabb gyanakvásom az, hogy xp van rajta és a gts450 alapból directx11-et támogat, bár eleinte a radeonnal nekemis xp-m volt és tökéletesen ment.

nemtom fejből milyen a gépe, asszem dual 2x 2.44gh és 2giga ram

2012. máj. 5. 15:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól, hogy GTS450 van benne, még fagynia nem kellene. Az XP-től sem. Az, hogy XP van rajta, csak annyit befolyásol, hogy nem lehet kihasználni a kártya képességeit.

Ez lehet hardver vagy szoftver hiba. Érdemes első körben ellenőrizni a hőmérsékleteket, eltávolítani és újratelepíteni a drivert. Ha nem segít, ki kell próbálni másik gépben. Amúgy a táp elég hozzá?

2012. máj. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehetséges okok, most per pillanat nem tudom megnézni ill. újratelepíteni, de még az is érdekesség, hogy ha pl sok ideig nincs bekapcsolva a gép, akkor utána fut rajta a játék akár 1 órát is, de ha lefagyás után próbálom akkor már 10 perc után vége.
2012. máj. 5. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!