Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv Mi okozhatja a következő...

Üdv Mi okozhatja a következő hibajelenséget?

Figyelt kérdés
Vettem új Apacer Aeolus DDR3 1800Mhz-es 4Gb ramot egy Asrock G41M-VS3 R2.0 alaplap mellé. A gép elindul be is tölt. Amikor NÉHA elindítok egy játékot a menüjében is még megy a gép de amikor a játéktérbe betesz akkor a kép elkezd villogni, zölden csíkozni stb. A VGA működik rendesen. Kipróbáltam másik 4Gb rammal azzal nem volt semmi gondja. Nem tudom hogy mi lehet a baj mert csak egyszer egyszer jön elő de akkor nagyon zavaró. Én az áram felvételre gyanakszom mert a memória dobozán 1.65v áll és az alaplapom gyárilag csak 1.50v-ot ad le. Ez lehet a gond? Ha nem akkor írja meg valaki.
2012. máj. 8. 14:44
 1/1 CactusClone ***** válasza:

Az alaplapod csak 1333Mhz-ig támogatja a memóriát, te meg beleteszel egy 1800-ast.

Feltételezem a másik ram, amivel működik nem 1800-as. Szerintem ez lesz a gondod.

2012. máj. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!