Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az egerem jobb egérgombja...

Az egerem jobb egérgombja elég gyakran kétszer érzékeli ha megnyomom, és elég idegesítő játék közben. Nem csak játék közben érzékeli 2szer hanem mindig, akármit csinálok, de csak ezen a gépen, másik gépen rendes. MI lehet a gond?

Figyelt kérdés
egerem: Razer Naga , probléma kb azóta van mióta újra tettem a gépem

2012. máj. 12. 12:37
1 2
 1/11 Panda Péter ***** válasza:
a duplaklikk általában mikorkapcsoló hibára utal. cserével javítható. ha garis, add be gariba, ha nem garis, akkor meg átírányítalak egy ezzel foglalkozó szakemberhez.
2012. máj. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, vissza fogom valószínűleg küldeni, csak az az érdekes hogy ezen a gépen van ez a gond, és most vettem észre azt is hogy csak játék közben, a másik gépen pedig egyáltalán nem csinálja ezt
2012. máj. 12. 12:50
 3/11 Panda Péter ***** válasza:
akkor viszont nem kapcsoló a probléma. ha az lenne, akkor géptől függetlenül mindenhol csinálná a dupla klikket. legfrissebb driver, egéren firmware fenn van?
2012. máj. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Firmware? nem tudom mi az, nem hiszem:D
2012. máj. 12. 12:53
 5/11 A kérdező kommentje:

[link]


gondolom ez lesz az

2012. máj. 12. 12:55
 6/11 Panda Péter ***** válasza:
jaja. a firmware az egér alacsony szintű, alap vezérlő szoftvere. ennek a frissítése talán megoldja a problémát, illetve a driverből is szedd le a legfrissebbet.
2012. máj. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm, majd írok ide visszajelzést hogy mi a helyzet.
2012. máj. 12. 12:57
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem segített. a driver se, és a másik, dolog se. Nem tudom WoW-oztál-e vagy CoD-oztál valaha, de úgy képzeld el hogy cod-ba jobb gombot lekell nyomom a célzáshoz, és néha ki zoomol mintha elengedném, de vissza mintha megint megnyomnám, aztán wow-ba a jobb klikket nyomnom kell a forgáshoz és így néha úgy érzékeli hogy nem nyomom azán megint, na mind1, köszönök mindent, valszeg visszaviszem majd aqua-ba:)
2012. máj. 12. 13:37
 9/11 Panda Péter ***** válasza:
volt már duplaklikkes egerem, tudom milyen idegesítő. annak ráadásul a balosa szállt el, tehát a windows-ban való munkát is megnehezítette.
2012. máj. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én az egérre gyanakszom! Semmit nem veszítesz, cseréld ki a hibás oldali mikrokapcsolót a középsővel (görgövel), az úgysincs szinte soha használva, tehát valszeg jó. Nálam bevált!
2012. máj. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!