Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Túl meleg a processzorom...

Wh!te kérdése:

Túl meleg a processzorom (intel core 2 duo E6750) valaki megoldásokat rá?

Figyelt kérdés

alaplapot is cseréltem mert azthittem valameik hőérzékelővel lehet a probléma. A hűtő ventillátor gyári viszont picit kotyog mert az egyik műanyag darabka letört az egyik sarok felfogató részéről.

file://localhost/C:/Users/Alex/Desktop/Névtelen.jpg 70-95 fok között ingadozik a hőmérséklet de nem tudom hogy egy új ventillátor segítségével letudnám-e vinni a hőmérsékletet 40 fok köré. lehet a rosz illeszkedés miatt ekkora hőemelkedés ? és egy új ventillátor tud rajta hűteni 30 fokot majd vagy komolyabb a baj? válaszokat előre is köszönöm.



2012. máj. 12. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:

1. file://localhost/C:/Users/Alex/Desktop/Névtelen.jpg WTF??? xD Ez komoly? :D

2. Vegyél új hűtőt, és pasztázd is be újra a CPU-t. Artic cooling freezer 13 tökéletesen hűtené 30 fok körül.

2012. máj. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen sajnos komoly régi alaplappal ki is kapcsolt a gép ha úgy terheltem remélem igazad van és új hűtővel letudom hűteni 30 fokra boldog lennék ha nem a procinak lenne baja köszönöm a gyors választ.
2012. máj. 12. 14:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Ő a linkre gondolt kedves Alex.. :) enyhén szólva picit hibás. Töltsd fel azt a képet a [link] -ra.
2012. máj. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én kérek elnézést. tessék [link]
2012. máj. 12. 14:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Pasztázd újra és nem árt egy új hűtő sem.
2012. máj. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Azért melegszik mert 65nm-el készült. Ha veszel hozzá egy jó hűtőt megfogja oldani a problémát, ahogy az előző kolléga is írta.
2012. máj. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sajnos még csak most jutott idő arra hogy el tudjak menni a boltba még egy hűtő volt ilyen foglalathoz artic alpine 11 pro mi a véleményetek szerintetek megfelel azis mert akkor ha úgy van időm meg is venném.?
2012. máj. 17. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!