Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a vélemlnyetek erről a...

Mi a vélemlnyetek erről a gépről Acer Aspire Timeline Ultra M3?

Figyelt kérdés

Szeretnék laptopot venni, kis játék. Nem akarok ultrán játszani csak néha egy kis Battlefild 3 a haverokkal. Legyen strapabíró, jó akumlátor. Minél gyorsabb, így az ssd nem hátrány, valamint hav 3-4 évet kibirna az nagyon jó lene, de inkább többet. Eddig alenovo y570 ben gondolkodtam, de most rátaláltam az Acer Aspire Timeline Ultra M3.


[link]


ezt az összeállítást tartom a legjobbnak. Kb enyi pénzt is szánok rá. Mi a véleményetek? Esetleg tapasztalat, bár tudom elég új. Vagy egy másik ötlet?



#acertimelinem3
2012. máj. 13. 02:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ultrán ezzel nem is tudnál ezzel bf3-mazni! a vga kevés lenne! mekkora a felbontása? ha full hd akkor még a high is necces!
2012. máj. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
"Nem akarok ultrán játszani csak néha egy kis Battlefild 3 a haverokkal" nem ugy értettem hogy csak néha ultrán. Csak néha egy kevés BF 3 low vagy médium grafon, de inkább az a lényeg hogy ne akadjon
2012. máj. 13. 12:31
 3/11 anonim ***** válasza:
akadni talán nem fog :D
2012. máj. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
állatira melegszik. nem érdemes
2012. máj. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én itt néztem a tesztet, [link]


ugy tűnt nem olyan vészes

2012. máj. 14. 19:17
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem az előző szériából van egy timeline 4830tg-m.

A battlefield 3 simán megy ultrán max felbontással (GT 540m , i3 2310m proci) élsimítás nélkül. A GTA 4 is megy full grafon és minden maxon, mondjuk annál én használom a Game Boostert is.

Szóval ne hidd el ezeket, mert ez a laptop még az enyémnél is bőven jobb.

Mondom, eddig minden ment maxon, pl. a witcher 2 azért nem ment mert szarul van optimalizálva, ennyi.

Az i3 simán kihajtja a videókártyát hát akkor az i5 mit tudhat. Ott már majd tényleg figyelj a melegedésre, mert a sandy bridge-s i5-ök 90 fok fölé mennek (az ivy bridge -ek ről nem tudok sokat...) , nekem az i3 az 74 fok volt eddig maximum.

Én csak a tapasztalataimat mondtam.

üdv :)

2012. máj. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
azért azt ne felejtsétek el hogy ez egy ENERGIATAKARÉKOS processzor. tehát gyengébb egy i3nál is.
2012. máj. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az új i3 lehet, hogy gyengébb, mert az M3-as timeline-ban csak egy 1,4 ghz-es van, na de egy i5 ivy bridge azért nem hinném, hogy gyengébb lenne, mert akkor nem kerülne 250 ezerbe
2012. máj. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nézd már meg az intel oldalán :) 1,6ghzes processzorrol beszélünk :)))
2012. máj. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg sandy bridge ez is, viszont azt írja, hogy up to 2,3 GHZ, szóval van rajta valami turbó mód
2012. máj. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!