Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Különböző márkájú 6870 Crossfi...

Különböző márkájú 6870 Crossfire-ben?

Figyelt kérdés
Szóval van egy GIGABYTE Radeon HD 6870 OC videókártyám, és szeretnék mellé egy Shappire Radeon HD 6870 2GB-ot. Főleg az érdekel, hogy: Ha a 2GB-os kártya az elsődleges, akkor látni fogja-e a gép a 2 GB VRAM-ot? És nem lesz-e abból fagyás, hogy különböző márkájúak? Nem lesznek inkompatibilisek?
2012. máj. 14. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg működik, gyakorlatban én csak azonos kártyákból csináltam CF-et. A VRAM-al nem lesz gond ha 64bites oprendszer van fent.
2012. máj. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Dee úgy értem, hogy a másodlagos kártya 1 GB-os, tehát akkor a 2GB-ot fogja használni, vagy 1 GB-osnak látja majd azt is?
2012. máj. 14. 22:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel a vramban lévő adatokat tükrözi, ezért értelemszerűen a 2 GB-os kártyából akkor is csak egyet fog használni, ha amúgy írna bele többet is.


Ugyanolyan kártyákat köss crossfire-be.

2012. máj. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mond már, mire kell neked az? Nekem Sapphire 6870 1GB-m van és a Crysis 2 is megy 1920x1080 Ultra beállításokkal... :)


De amúgy 1 chipből készült kártya, simán próbáld ki átkötni és meglátod :) Csak jó táp kell 600W felett

2012. máj. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!