Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » S. O. S. Hogy tudnám megoldani...

Berti_92 kérdése:

S. O. S. Hogy tudnám megoldani a vedokártya-dirver problémát?

Figyelt kérdés

Egy AMD Readeon HD 6650M a kártya, és nem tudom frissíteni 12.1 fölé... Mármint felrakja a 12.4-et is, de maga a kártyának a számát nem változtatja meg, ott ki is írja, h 12.1 (az a 8.9 akármi)... Az AIDA64 és a GPU-Z is ezt írja... És ha nem a 12.1 -es csomag van fent, eltűnnek a beállítások a CC-ből, mintha nem lenne videokártyám...

[link]


Gondoltam akkor nem jó drivert töltöttem le - pedig ezt magától szedte le a Catalyst Centerből - Leszedtem az autodetect.exe-t, az ki is írja, h mi a nyavaja kell, valami pár megás utility...

[link]

[link]


Leszedi, és nem engedi felrakni, mivel hogy "számítógépe nem rendelkezik megfelelő grafikus adapterrel".

[link]



2012. máj. 15. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Laptopról van szó?
2012. máj. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel írta hogy: AMD Readeon HD 6650M

Látod a végén a "M" betűt ami MOBILEt jelent? :D

Szerinted?


Amúgy ne törődj vele, nekem ugyan ez a baj a 6870 kártyával, átfut sikeresen de mindig 12.1 marad.. Nem kell frissíteni, a kártyád rendben van azzal a driverrel is :)


az összes 6xxx szériának 1 drivere van azért gyakori a frissítés :) De legtöbbször a 6950, 6990 új kártyákat optimizálják...

2012. máj. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen? huh akkor jó:) most azért megkönnyebbültem :D

Amugy csak a teljesség kedvéért; igen, laptop, Méghozzá egy Packard Bell Easy Note TK81-es :D

2012. máj. 15. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!