Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Tápegység ventillátorát...

Daniszlo kérdése:

A Tápegység ventillátorát cseréltem ki, de forrasztani kellett volna, inkább rádugtam az alaplapra, így is jól fog hűteni? 8- cm-es táphűtövel.

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, csak az energiagazdálkodásnál tiltsd le az alvó módot mert meglepetés érhet.
2012. máj. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 cipi8 ***** válasza:

Ha nem kapcsol alvóba akkor nem lesz gond amit fentebb is már írtak de mért nem vágtad le a régi venti kábeleit és kötötted rá simán a mostanira, a sárgát nem kell kötni sehova ha van rajtaa, a pirosat a pirosra a feketét a feketére kötöd, szigetelő szalag vagy zsugorcsővel le szigeteled és ennyi. Nem muszáj forrasztani csak jól sodord össze a szálaikat és nem fogja az elengedni. Nekem is volt már így amikor ventit cseréltem egy szombat délutánon és közbe vettem észre hogy forrasztó ón meg persze sehol sem volt otthon. Szétcsúszni biztosan nem fog mivel a vezetékek nem mozognak egyáltalán. Esztétikusabb és persze biztonságosabb is mert ha újra telepíted éppen és megfeledkezel az alvó módról.


Egy haver hasonló módon főzte meg a tápját.

2012. máj. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az alvó állapotot sohára állítottam, így jó lesz?azt hittem a tápegységben is simán rá kell csak dugni a ventillátor kábel dugóját!
2012. máj. 16. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!