Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop winchester probléma?

Laptop winchester probléma?

Figyelt kérdés
Bekapcs után néhe elkezd egy "klattyanó"hangot adni,tudom,ez a fej leparkolása.De normális az hogy ez a klattyogás kb 3mp-enként előjön,vagy 1 percig?

2012. máj. 17. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
hát, ha valóban a vinyó adja, akkor az annyira nem jó... érdemes megnézni egy diagnosztikai programmal, pl. hard disk sentinel, ott leírja, hogy milyen kondícióban van és kb. mennyi van még hátra az üzemidejéből
2012. máj. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kondíció teljesítmény 100%,több mint 1000nap :)Valamint még megfigyeltem,hogy bekapcsolás után kb 5 percig,szinte majdnem folyamatosan solgozik,akkor hallom is,és a laptop LED is jelzi.Ez azért lehet,mert akkor olvassa be a dolgokat?
2012. máj. 21. 14:28
 3/4 A kérdező kommentje:
JA! meg kb 5mp-enként jelzi ügye a led,hogy dolgozik a gép,és akkor is hallom néha a hangot,de csak kb 2 mp,amig villan :)
2012. máj. 21. 14:30
 4/4 anonim ***** válasza:

igazából nem tudom, milyen winchestered van, van különbség ezek között is, van, amelyik jobban kattog, van olyan, amelyik kevésbé...


ha a program azt írja, hogy jó a vinyó, akkor elvileg baja nem nagyon lehet.. (legalábbis én nem gondolnám)


amikor ugye bekapcsolod, betölti a rendszert a vinyóról, akkor persze folyamatosan dolgozik és ha vmit csinálsz a gépen, amihez kell a vinyóról olvasni, szintén dolgozik a vinyó és ha nagyon kattogós, akkor ilyenkor kattogni fog..

2012. máj. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!