Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Panasonic nyomtató Win7-re....

Panasonic nyomtató Win7-re. Driver hiba. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Panasonic Kx-P3196 nyomtatómat szeretném win7re kötni. Csatlakozóport van a gépen. Elkezdi felismerni, de kéri a gyári drivert, mert nem talál hozzávalót. A gond ott kezdődik, hogy sem a gyártónál se máshol nem találtam hozzávaló drivert, csak max xp-ig.

A gépre szükséges a win7, hogy kihasználja a memóriát (lényegében egy szervergép)- grafikus tervező vagyok -

Mátrixnyomtatóval dokumentációt szoktam nyomtatni (van hogy napi 240 oldalt is) főként leporellora. Így szükségem van erre a nyomtatóra. Ha tudtok segítsetek légyszives.



2012. máj. 19. 00:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Sok a válasz....
2012. máj. 19. 20:28
 2/4 A kérdező kommentje:

Ennyien ne válaszoljatok pls! Nem tudok ennyi kommentet elolvasni és reagálni rá!


SOK A VÁLASZ!!!! DE NAGYON SOK!!!!!!!!

2012. máj. 19. 21:11
 3/4 A kérdező kommentje:
Itt tényleg nem szokás a válaszolás? Az oldal célja, hogy választ kapjak. Erre szartok válaszolni... Legalább egy bú-t írhatnátok faszom...
2012. máj. 21. 00:43
 4/4 anonim válasza:
Nekem sem mindig válaszolnak, szóval nem vagy egyedül. De szerintem próbálkozz a pcforum.hu-n. Ott több eséllyel kapsz választ egy ilyen kérdésre, én is ott szoktam feltenni a számítástechnikai kérdéseimet a Tudástárban.
2012. máj. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!