Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » IBM 06P2525 alaplap rendszer...

IBM 06P2525 alaplap rendszer telepítési probléma. Hogyan lehet windows XP-t telepíteni rá?

Figyelt kérdés

pár napja vettem egy IBM 06P2525 típusú alaplapot. erre szeretnék rávarázsolni windows XP-t. az a problémám hogy ez az alaplap mindenképpen merevlemezről akar bebootolni, és a biosban nem lehet megváltoztatni a BOOT sorrendet hogy a CD-ről csinálja. megpróbáltam flopyról bootolni de arról se volt hajlandó. mit ajánlotok rá azon kívül hogy rakjak bele egy formázott vinyót mert azt már próbáltam és arra híbát írt ki és nem indult a telepítő.

az is érdekelne hogy vajon a gyári biossal el fog e indulni egyáltalán az XP vagy flasheljem a biost?


2009. jún. 27. 19:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!