Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel alaplapi videókártyám...

Daniszlo kérdése:

Intel alaplapi videókártyám van 256mb-os játék közben 90 fokra is felmegy a processzor hőfoka, a minap vettem ki a processzor hűtőt, de nem pasztáztam alá, baj? Ezért melegszik fel?

Figyelt kérdés
2012. máj. 19. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
A játék fizikai mérete nem befolyásolja azt, hogy mennyire terheli a videokártyát.
2012. máj. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Processzornál nem egészséges már a 90°C. Az pedig elég nagy baj, ha nincs pasztázva. Egy jó paszta legalább 10-15°C-ot lehúz (hűtőtől függően) vagy még talán többet is. De ilyen magas hőmérsékletnél már felmerül, hogy jól van-e rögzítve a hűtő, forog-e rendesen a ventilátor.
2012. máj. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A processzor hűtő alá illik alápasztázni hővezető pasztával. Ezen nem érdemes spórolni, pár száz forint. És igaza van az előttem válaszolónak nézd meg rendesen raktad e vissza a proci hűtőt, nehogy sült procid legyen.
2012. máj. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!