Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit számít a táp egy számítógé...

Mit számít a táp egy számítógépben?

Figyelt kérdés

Akarok venni egy gépet de nincs ott a táp milyen:(

Én nem tudom miért fontos bele a táp.Apám azt mondja nem fontos.De írták ne vegyem meg mert nincs ott a táp milyen.Nvidia Geforce GT520videókari van benne az akkor jó?Mert azt írták nem de sztem 1GB nekem GTA4re mondjuk simán elég.Nem akarok hiperszuper játékokkal játszani.


[link]


Köszi a segítséget.

12/F



2012. máj. 20. 14:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Táp = tápegység. Attól kapja az áramot. Mivel a gép áram nélkül nem megy, kitalálhatod, hogy fontos-e, vagy sem.
2012. máj. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Táp márkája nagyon fontos.

Ezzel a videokártyával nem fogsz játszani.

2012. máj. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Túlfesz, zárlat védelem fontos.

Jó márkát válassz, elérhető áron chieftek vagy fsp.

És ne vegyél előre összerakott konfigot, főleg ne ebayről.

2012. máj. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Táp sokat számít azon múlik a gép élete! Ha minőségi akkor nincs gond, ha valami szar, akkor könnyen lehet hogy elfüstöl vagy valami baja lesz és mivel nincsenek benne a megfelelő védelmek ezért lehet, hogy nem csak a táp, de az egész gép tropára megy... Egy minőségi darabnál ilyenért nem kell izgulni. Sokszor előfordul még az is, hogy az ilyen gagyi tápokra ráírják hogy, 500W közbe meg a tényleges teljesítménye kb. 350-400W... A videókártyán a VRAM (1GB) meg egyáltalán nem mond semmit... Mert lehet neked egy HD6450 1GB... egy HD6750 512MB-os sokkal, de értsd SOKKAL jobb. A gép amit belinkeltél az meg egy elcseszett, aránytalan sz@r... Mennyit költenél gépre? Össze tudunk neked egyet mi is állítani, ami ennél milliószor jobb lesz! :)
2012. máj. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ja és 1. nem kéne gúnyoskodni,mert nem mindenki tudhatja.
2012. máj. 20. 14:38
 6/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Az 1. válaszoló válaszolt a kérdésedre, nem volt bunkó, ellenben veled. És ez még Londonból is gyökérségnek számít, ahogy reagáltál. Ja és London nagybetű...
2012. máj. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"1.K@pd be "


Megkérdezted, mi az a táp, és miért fontos. Erre válaszoltam, te erre ocsmány módon kötekedni kezdesz. Teljesen ok nélkül. Miért is?

2012. máj. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ez akkor sem jogosít fel...
2012. máj. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

bocsánat nagyon,csak rosszul esett hogy "találd ki"

Mint valami semmittudó lennnék.Bocsánat,nem akarok kötekedni

2012. máj. 20. 14:41
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem baj... :) 1 font az kb 350FT... Azaz 700*350=245.000FT...

Ez az irányár! Kb. 250.000FT-ot áldozol gépre! Az pedig nagyon pöpec kis masina lesz!

2012. máj. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!