Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » FSP Hexa 500W kábelei elérnek...

FSP Hexa 500W kábelei elérnek mindenhová egy alsó tápegységes Mid Tower gépházban?

Figyelt kérdés

2012. máj. 20. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt írják, "Cable Length: 50-70 cm". Szerintem a fél méternél magasabb ház már nem a mid tower kategória.
2012. máj. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a gyors választ. Egyébként a ház méretei: 193 x 427 x 495 mm (szélesség x magasság x hosszúság)
2012. máj. 20. 15:43
 3/8 flr. ***** válasza:

Megkérdezhetem milyen szörnyeteg alá kell 500W?

Amúgy valószínű elérnek de ha nem akkor veszel hozzá toldást..pár száz forint.de ha nem akarsz ezzel kínlódni akkor Chieftec CTG 400at ajánlom mert gyanítom ez is sok lesz a configodnak.

2012. máj. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, 400W-os is elég lenne, de gondoltam jobb a békesség. Meg ha majd később újítok, ne kelljen új tápot is venni... Egyébként még a Chieftec CTG-500-on gondolkoztam, mert annak viszont biztos elég hosszúak a kábelei. FSP viszont komolyabbnak, masszívabbnak néz ki. Ezért kérdeztem csak, hogy elég hosszúak-e a kábelek. De ezek szerint nagyon határeset...
2012. máj. 20. 15:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Most vettem Chieftec ctg 500w-t, rengeteg, hosszú kábele van. Ugyanolyan jó, mint egy FSP táp. Annyi a különbség, hogy nincs feleslegesen túlcsicsázva.
2012. máj. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Határeset? 42 centi magas a házad, és nem úgy van, hogy az egyik végéből indul a kábel, és pont az ellentétes végébe kell dugni. Legalábbis szerintem. De ha megmondod, milyen alaplaphoz akarod, akkor rögtön egyértelműbb lesz.
2012. máj. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem szükséges privátban írni, sosem válaszolok egyikre sem.


Itt az alaplapod: [link]


A képen jól látható, hogy a tápcsatlakozó középen helyezkedik el, vagyis akár alsó, akár felső tápos házba rakod, az átlag kábelhossz elég hozzá, 50 centi meg bőven. Maximum akkor lehet gond, ha az alaplap alja és a tápegység teteje között 20-30 centinél több üres hely van, de az már elvont lenne.


A többi a te dolgod. Gondold végig, méricskéld meg, utána döntsd el, hogy mit akarsz venni.

2012. máj. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor marad az FSP!!
2012. máj. 20. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!