Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » USB adapter csak vevő?

Ciccmók kapitány kérdése:

USB adapter csak vevő?

Figyelt kérdés

most jöttem a tesco-ból, routerért indultam... a műszakis csaj meggyőzött hogy ezt vegyem, ez is jó lesz. jól gondolom hogy ezzel csak fogni tudom a wifit, és nem "sugározni"?

TP-LINK TL-WN321G


2012. máj. 21. 23:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet acces-pointként is használni, de ha routerért mentél, miért ilyet vettél?
2012. máj. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mert bemagyarázta nekem a csaj hogy ez jó lesz arra is.
2012. máj. 21. 23:39
 3/10 anonim ***** válasza:

Mert hülye.

Vagy te, mert megvetted, ő meg okos mert egyet elsózott végre:)

2012. máj. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

hat akkkor mar inkabb szerintem a 4ezerrel dragabb

routert adta volna

2012. máj. 22. 00:54
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem rossz, ne értsd félre, csak ez elsődlegesen másra van és nem a net megosztására.

Ugye a megosztás egy router feladata szokott lenni.

2012. máj. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
tehat. adott egy gep, sima kabeles nettel. ha bedugom ebbe a gepbe ezt az usb-t, akkor szet tudom vele szorni a netet a lakasban levo tobbi gepre?
2012. máj. 22. 01:23
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, szét tudod, de csak ha megy a gép amibe ezt dugod és ott van vezetékes net is.

[link]

G.

2012. máj. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lol, az az eladó csaj nem tudom miért a tescoban dolgozik... ilyen rábeszélő képességgel bankszektorban degeszre kereshetné magát. XD


Szóval ez egy sima USB-WIFI adapter, amit ugyan lehet access point módban használni (Linuxon pofon egyszerű, Windows alatt viszont tökön szúrod magad, míg sikerül), de ugye nem router. Szóval asztali gépről megoszthatod vele a netet, de nagy teljesítményre és stabilitásra ne számíts.

2012. máj. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, már vettem mellé egy igazi routert. :D

router amit a tescoban 10 ezerért árultak, az az euronicsban 5500 volt. aztán még gamepad 8 ezer volt tescoban, neten ugyanaz 2300. érdekes hely ez a tesco :D

2012. máj. 22. 18:29
 10/10 anonim ***** válasza:

Alap dolog, hogy számítógépes eszközt (pláne komplett gépet vagy laptopot) nem veszünk tescoban, sem más hipermarketben, mert a gagyi vackokat árulják méregdrágán.


Ha minőséget akarsz normális áron, akkor irány egy helyi számítógépes kisbolt.

2012. máj. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!