Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől melegszik a winchester?

Mitől melegszik a winchester?

Figyelt kérdés
Hard disk sentinelben minden nap követtem,31-32 fokot mutatott,tegnap és ma viszont már 34-35.Tudom,ez nem hiba,csak szeretném megtudni mi okozhatja:)Tegnap és ma délután is játszottam a gépen,kb 1 órát,aztán másfélre kikapcs,majd be.Emiatt lehet ez a 3 fokos eltérés az eddigiektől?

#winc
2012. máj. 22. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
azért melegszik mert forog , méghozzá gyorsan , valószinüleg azért volt melegebb , mert melegebb volt a szobába , nem volt kinyitva az ablak , nem volt huzat.... valami ilyesmi oka lehet...
2012. máj. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ.csak fura,mert annyira azért nemvolt meleg az elmúlt 2 napban:S
2012. máj. 22. 21:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha befülled attól is lehet melegebb (a gép olyan helyen van). Amúgy 40 fok alatt tuti nem lesz semmi baja.
2012. máj. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2-3°C változást szinte észre sem veszel a szobában. És ha melegebb a szoba, melegebb a vinyó is.
2012. máj. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Atyavilág! Amióta számítógépem van a felismerhetetlenségig leszarom hogy mennyi a winyónak a hőmérséklete! De ha mégis arra vetemednék biztos hogy nem esnék kétségbe 3fok miatt!

Olvastam nemrég egy cikket olyanokról mint te akik mániákusan berhelik a windows-t mihelyst találtok valamit ami nem volt eddig már telepítitek is újra! Ne haragudj meg de ez röhejes!

2012. máj. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: aki mániákusan berhel, az nem telepít újra, csak akkor, ha már nincs más lehetőség. Helyette kijavítja a hibát. Amúgy pedig ha elérsz oda, hogy arra használod a számítógépet amire tervezték(számításokat végezni) akkor megérted hogy miért számít a 3 fok, meg a "kis" eltérés. Pl amikor egy flow simulationt futtatsz 11-12 órája, és egyszer csak a rendszer azt mondja hogy bocsi, a vindóz összeomlott, akkor annyira nem leszel boldog...
2012. máj. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Ha nem látnád a kérdést játékról volt szó! És azt nem gondolod hogy aki az általad leírt programot vagy ahhoz hasonlót használ az nem itt kérdez hanem valszeg rendelkezik magasabb számtek ismerettel?
2012. máj. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves 09:10-es kommentelő!Nem ismered azt a nagyon bölcs mondás,hogy ha értékeset nem tudsz mondani,ne törd meg a csendet?:)Örülök hogy csupán 3 soromból meg tudtad állapítani,hogy "mániákus windows berhelő"vagyok.:)Sok minden érdekel,amit eddig én még nem tudtam.Mivel igen,nem vagyok jártas az informatikában:D
2012. máj. 23. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!