Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik a videókártyám?

Miért nem működik a videókártyám?

Figyelt kérdés

Az alaplap: MSI PM8M2-V

A kártya: ATI Radeon 9250 128 Mb.


Egy másik, de ugyanilyen alaplappal működött ez a kártya, abból vettem ki pár hónapja. Most bele akartam tenni ebbe, de nincs semmi. Az alaplapon van integrált videókártya is, ha átteszem abba a monitort, a gép elindul de nincs kép. Ha kiveszem a videókártyát, a sajátja tökéletesen üzemel, de nekem kéne a TV kimenet. Mi a baj?


2012. máj. 22. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok gépzseni lehet tévedek! :) szerintem vagy egyik vagy másik videókártya működik egyszerre... Ha nem okos az alaplapod akkor tiltsd le a bioszba az alaplapi videókártyát és ha úgyse megy akkor lehet kivétel közben meghibásodott! Amit még ajánlok az az hogy mikor bekapcsolod mozgasd meg a kártyát lehet csak érintkezési hiba mert nekem is ez van szóval néha meg kell mozgatni :) esetleg bios elem lemerült de az azért nem szerintem mert alaplapi videókártyával megy...
2012. máj. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és hogy tudom letiltani? milyen opciót keressek?
2012. máj. 22. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!