Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 2011-2012-ben melyik a legnagy...

MSC kérdése:

2011-2012-ben melyik a legnagyobb grafika igényű jéték (játékok)? lesz-e erősebb 2- éven belül

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 22:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

"legnagyobb grafika igényű jéték"

Hogy mi?

most a legjobb grafikára érted, vagy a legrosszabbul optimalizált game érdekel?


"lesz-e erősebb 2- éven belül"

Bocs, mostanság nem szándékozok jósnak felcsapni. Amúgy valszeg igen, jönni fog a Crysis 3, meg mi egymás.

2012. máj. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
a legnagyobb grafika igényűre gondolok kb a crysis 3nak mi kell majd ?
2012. máj. 22. 22:23
 3/16 anonim ***** válasza:
Jelenleg a Witcher 2 és a BF 3 verseng a címért. Hogy a jövőben mi lesz, azt megtudhatod, ha holnap nézed a Telejósda adását.
2012. máj. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

"a legnagyobb grafika igényűre gondolok"

Akkor gratulálok, teljesen új kategóriát hoztál létre.


Szerintem te a legnagyobb gépigényűre gondolsz, nem?

Na azért a címért beszállhat a The Witcher 2(az übersampling miatt), a Total War Shogun 2(van egy-két olyan megoldás benne ami hardvert "darál"), a BF3, de én még mindig a legvacakabb optimalizációval rendelkezettnek a GTA 4-et mondanám.

A Crysis 3-nak mi kellesz? Honnan tudjam én azt? Még nem jelent meg...

2012. máj. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A GTA 4 ocsmányul néz ki, és csak optimalizálatlan. Nem dolgoztatja meg a gépet, éppen ezért nincs nagy igénye, csak nem használja, ami van. Olyan ez, mint amikor benézel a hűtőbe, és azt mondod, nincs semmi kaja, közben meg az összes polc tele van.
2012. máj. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Panda Péter ***** válasza:
ez a kajás hasonlat nem a legjobb. ha már kaja, akkor úgy mondanám, hogy a GTA IV kizabál mindent a hűtőből, de mellé nem nagyon néz ki jól.
2012. máj. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"A GTA 4 ocsmányul néz ki, és csak optimalizálatlan."

Én egy szóval nem mondtam, hogy grafikai szemmel is nézem, én optimalizálatlan játékokról beszélek. Abban a kategóriában a GTA 4 tagadhatatlanul a koronázatlan király, persze ha a grafikát is vesszük, mesze nincs pariban egy Witcher 2-vel. Az meg, hogy én az egyiket írtam, arra legyen elég ok, hogy teljesen nem bírtam kivenni mit is akar a kérdező, és hát nem is segített eben.

2012. máj. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Panda Péter ***** válasza:
amúgy nem igazán látom értelmét ennek a kérdésnek. nem tök mindegy? egy jó játéknál a grafika sokadlagos tényező. csak egy plusz elem, ami jó esetben erősíti a játék hangulatát. ha egy játéknál a grafika a legfontosabb, az már régen rossz.
2012. máj. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Most jön az új unreal, annak lesz igénye, cserébe viszont végre rendes grafikán lehet játszani...
2012. máj. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Panda Péter ***** válasza:
új engine jön, azt nem hiszem hogy már az új játékot is hivatalosan bejelentették. amúgy szerintem már most is vannak elég jó grafikájú játékok, nem tudom mire fel állítod az ellenkezőjét.
2012. máj. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!