Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » VTX3D Radeon HD6750 nem...

VTX3D Radeon HD6750 nem indul. Lehet hogy kevés a táp?

Figyelt kérdés

Most vettem a fent nevezett videokártyát, és nem akar működni. Rákötöttem a kiegészítő tápot is.

Ha az alaplapi vga-ra kötöm a monitort akkor minden megy, és pörög az új vga ventije is. Ha rákötöm a monitort az új vga-ra, akkor indításnál megmozdul kicsit a ventije, aztán semmi. A gép megy, de nincs kép.


A táp egy 450W-os Gaba. A kártya dobozán azt írják hogy 450W kell neki.


Jól tippelek hogy táp lesz? :S


2012. máj. 25. 15:06
1 2
 1/14 flr. ***** válasza:

gagyi táP:S

vennék inkább egy jobbat..pls egy FPS hexa 400at amúgy a kártya dobozán lévő tulzás de érdemes lenne venni egy minőségi tápot.

2012. máj. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Az nem táp lesz.

Próbáld ki a kártyát más gépben is, vagy vidd vissza ahol vetted, a szervizben kipróbálják, szerintem az halott.

2012. máj. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem . Ez nem egy éhes kari . Egy egészséges 350-es is simán elhajtaná . 85 Watt a fogyasztása . Attúl még startolnia kéne !
2012. máj. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hát nem igazán futja most új tápra, ez a kari kimerítette a kasszát. :)


Akkor azt mondjátok nem táp? Kipróbálom amint tudom másik gépben is.


Amúgy rá kell kötni egy 6-pin-es kiegészítő tápot, ami nem volt a tápomon, úgyhogy vettem egy átalakítót, gondolom azzal sem lehet baj.

2012. máj. 25. 15:38
 5/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudtam kipróbálni másik gépben, mert az AGP-s. :S Hát akkor visszaviszem, aztán garancia. Csak az bosszant, hogy ma érkezett meg, vadi új, és máris szervizbe kell küldeni, kitudja mikor kapom vissza... :S
2012. máj. 25. 16:19
 6/14 anonim ***** válasza:

Akkor futás, mert ha 72 órán belül vagy, akkor nem küldözgetik, hanem ha hibás, cserélik is.

De csak jó lenne kipróbálni valahol, vidd be valamelyik számtech boltba, biztos segítenek. Gyorsan belepattintják egy gépbe és megnézik neked.

2012. máj. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy falun vagyok, nincs a közelbe számtech bolt. :S De szóltunk egy helyi szakinak, holnap délelőtt megnézi.

Írtam mailt a boltnak, ők is mondták ezt a 3 napos dolgot. De remélem ez 3 MUNKANAP. Csak mert ők nincsenek nyitva szombaton, vasárnap sem, meg gondolom pünkösd hétfőn sem. És akkor már le is telt a 72 óra. :S


Szóval ugye ez munkanap szerint értendő? :D

2012. máj. 25. 17:50
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem van egy úgymond teszt gépem és abba 305W-os (!!!) valami dell táp van és a 6 pin-es kábellel simán megy. Szerintem kártya hibád lesz.

Ja és ugyan ilyen kártyám van.

2012. máj. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket, majd leírom hogy mi lett végül. :) Örülnék ha kártyahiba lenne, mert az garanciális, és nem kéne költeni már. :D

Még egyszer köszi! :)

2012. máj. 25. 19:23
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, ez 3 munkanapot jelent. Ha valami veszel Dec. 23án, akkor dec. 29-ig még visszaviheted.
2012. máj. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!