Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Normális az átlag 74-75...

Normális az átlag 74-75 celziusz fok játék közben a procinak? Ha igen akkor miért szagat be a játék?

Figyelt kérdés
A config: Fx4100 4 magos amd proci 1g vidkari 4gb ram ! Probléma következö! Alaphangon van a processzornak aida szerint 56,64celziusz foka. Ha elkezdek játszani akkor ez felmegy 75,76 ra! Kérdés hogy ez nem probléma e mert a boltba ahol az alkatrészeket vettem azt mondták hogy ez az üzemi hömérsékletde én sokkalom! Viszont ha melegebb van a szobába akkor a játék idöszakosan el kezd beszaggatni ami elég idegesitö tud lenni! Másik kérdés hogy mitöl lehet hogy ha a böngészö vagy simán a windows fut akkor tök csendes a gép de amint átváltok vmi játékra a gépbe elkezd vmi sivitani és azonal abbahagya amint viszaváltok windowsra. Plusz ha valaki tud még olcsobb tippet adni hogy mit csináljak a hömérsékleti problémával, mert per pillanat nics 20ezrem vizhütésre és már levettem a gép oldal lapját, lecseréltema procihütöt réztalpasra, kevés sikerrel. Elöre is kösz a válaszokat.
2012. máj. 25. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen CPU hűtőt vettél? Arctic Cooling Freezer 13 PRO ajánlott nagyon.
2012. máj. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

76 fok az irdatlan sok.

Prime95-re is, nemhogy játékra.

Az a hűtő rosszul van rögzítve.

X6os 1075T-n egy régi kicsi alubordás hűtő volt és 60 fok megállította, nem hiszem, hogy 75 az jó lenne.

2012. máj. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nos elöször a gyári hütés volt rajta AMD amit a 4 magos procihoz kaptam utána a boltba adtak egy 8 magos proci hütöt! A rögzités meg frankonak kell hogy legyen mert mert a boltba is megnézték! Szoval gondolom aki napi szinten foglalkozik evvel az már csak normálisan rá tudja rakni!
2012. máj. 27. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!