Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyiket válasszam: iPad2...

Melyiket válasszam: iPad2 vagy iPad3?

Figyelt kérdés

112 ezerért tudnék venni egy iPad2-t. Az iPad 3 150 ezer (mindkettőből a legbutább modell). Érdemes többet kiadni az 3-as szériáért 30-40 ezer Ft-tal, vagy nem ér meg annyit az a szuper összetett kijelző?


Esetleg érjem be egy 60 ezer Ft-os, az iPad 2-höz hasonló paraméterekkel rendelkező androidos tablettel? (és akkor marad pénzem azt felturbózni microSD kártyával).


2012. máj. 26. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Sokan csalódtak már a tabletekben, biztos szükséged van rá?


Ha igen, szerintem nem éri meg Apple-t venni, meg úgy semmi másból sem. Túl van árazva egyszerűen. Amcsi pénztárcáknak lett kitalálva. Az android sokkal nyitottabb rendszer ráaádsul, én nem használnék semmiféle apple terméket vagy szoftvert.

2012. máj. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem az ipad2,lehet hogy a 3 többet tud,de több embertől hallottam hogy túlmelegszik
2012. máj. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a 2-nek pixeles a képe...én mindenképp a 3-at venném
2012. máj. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Szükségem van rá, mert sokat utazom, a laptopot kényelmetlen vinni, ezen meg bármikor nézhetek filmet, szerkeszthetem a szöveges dokumentumaimat (mégha nehézkesen is) és ha jó a wifi, netezhetek is. Ezenkívül jegyzetfüzetként is használható, meg könyvet is lehet rajta olvasni, szóval ideális választás egy tablet.
2012. máj. 27. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!